Programma & Tickets

Dit seizoen zijn de reguliere competitie wedstrijden van Active Living Orion gratis te bezoeken.

Iedereen is van harte welkom om ons aan te komen moedigen!

 

*Slechts bij de Europacup, kampioenspoule en playoff wedstrijden van Active Living Orion heffen wij entree.

Tickets

Tickets Active Living Orion

Bestel hier tickets voor de Europacup, kampioenspoule en playoff wedstrijden van Active Living Orion:

16-11-2022: Active Living Orion – VC Stroossen

01-12-2022: Active Living Orion – Murov (Baku)

00-00-2022: n.t.b. – n.t.b.

00-00-2022: n.t.b. – n.t.b.

00-00-2022: n.t.b. – n.t.b.

00-00-2022: n.t.b. – n.t.b.

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
7 dec.20:00Active Living Orion HS 1 - Prima Donna Kaas Huizen HS 1Topsporthal Achterhoek Doetinchem
11 dec.15:00Active Living Orion HS 1 - Samen Lycurgus HS 1Topsporthal Achterhoek Doetinchem
18 dec.16:30NUMIDIA VC LIMAX HS 1 - Active Living Orion HS 1De Roerparel Sint Odiliënberg
7 jan.20:00Active Living Orion HS 1 - VoCASA HS 1Topsporthal Achterhoek Doetinchem
14 jan.20:00Active Living Orion HS 1 - Talentteam Papendal Heren HS 1Topsporthal Achterhoek Doetinchem
21 jan.20:30VCN HS 1 - Active Living Orion HS 1Oostgaarde Capelle aan den IJssel
28 jan.20:00Active Living Orion HS 1 - RECO ZVH HS 1Topsporthal Achterhoek Doetinchem
1 feb.20:00Taurus HS 1 - Active Living Orion HS 1Kruisboog Houten
4 feb.20:00Active Living Orion HS 1 - Simplex SSS HS 1Topsporthal Achterhoek Doetinchem
11 feb.20:00Sliedrecht Sport HS 1 - Active Living Orion HS 1De Basis Sliedrecht
#Team Wedstr.Punten
1Simplex SSS HS 11128
2Samen Lycurgus HS 11228
3Draisma Dynamo HS 11227
4NUMIDIA VC LIMAX HS 11126
5Active Living Orion HS 11224
6Sliedrecht Sport HS 11216
7VoCASA HS 11215
8Taurus HS 11213
9Prima Donna Kaas Huizen HS 11211
10RECO ZVH HS 1128
11VCN HS 1117
12Talentteam Papendal Heren HS 1117
DatumThuisploeg UitploegResultaat
03 dec.Draisma Dynamo HS 1 - Active Living Orion HS 10-3
26 nov.Simplex SSS HS 1 - Active Living Orion HS 13-0
23 nov.Active Living Orion HS 1 - Taurus HS 13-0
19 nov.RECO ZVH HS 1 - Active Living Orion HS 13-2
12 nov.Active Living Orion HS 1 - VCN HS 13-0
06 nov.Talentteam Papendal Heren HS 1 - Active Living Orion HS 10-3
02 nov.Prima Donna Kaas Huizen HS 1 - Active Living Orion HS 10-3
29 okt.VoCASA HS 1 - Active Living Orion HS 10-3
22 okt.Active Living Orion HS 1 - NUMIDIA VC LIMAX HS 11-3
15 okt.Samen Lycurgus HS 1 - Active Living Orion HS 12-3
07 okt.Active Living Orion HS 1 - Draisma Dynamo HS 11-3
01 okt.Active Living Orion HS 1 - Sliedrecht Sport HS 13-0